Prefbet Śniadowo

wyszukuj
w serwisie

SPORTOWI GIGANCI W ŁOMŻY

5 czerwca 2018 godz. 18:30 stadion miejski ul. Zjazd 18, WSTĘP WOLNY
Pierwszy raz skok o tyczce z udziałem Piotra Liska, czyli pierwszego polskiego sześciometrowca! Kula będzie latała daleko, bo przyjedzie Konrad Bukowiecki! Na bieżni halowe wicemistrzynie świata w sztafecie Małgorzata Hołub i Aleksandra Gaworska oraz mistrzowie świata w sztafecie Karol Zalewski i Rafał Omelko!

Ani grama przesady nie ma w słowach Andrzeja Korytkowskiego, prezesa klubu LŁKS "Prefbet Śniadowo" Łomża, że "czegoś takiego jeszcze w Łomży nie było. Tak wielkie gwiazdy "Królowej Sportu" można było oglądać tylko w telewizji. A 5 czerwca pojawia się na stadionie w Łomży osobiście, bo przyjęły zaproszenie organizatorów V Międzynarodowego Mitingu Lekkoatletycznego.   

 

Jak zapowiada Andrzej Korytkowski, poza wspomnianymi już znakomitościami polskiej lekkoatletyki, wystąpią w Łomży m. in. znakomity biegacz z Turcji Kaan Kigen Ozbilen (pochodzący z Kenii), a ponadto zawodnicy z kilkunastu krajów (np. Kenia, Etiopia, Tajlandia, Hiszpania).

Za każdy rekord Polski seniorów sponsor, firma PPB PREFBET, zapłaci 10 000 złotych.

- Każdy, kto lubi lekkoatletykę i w ogóle sport na wysokim poziomie, powinien 5 czerwca przyjść na stadion w Łomży - ZAPRASZAMY!!!

2018-05-28 22:00 Opublikował: Administrator
Autor treści: JK