Prefbet Śniadowo

wyszukuj
w serwisie

I ŁOMŻYŃSKA MILA CHARYTATYWNA- Bieg dla Justyny

20 października 2019 roku na stadionie miejskim w Łomży odbędą się zawody charytatywne, których celem oprócz aspektu sportowego jest pomoc Justynie Korytkowskiej naszej łomżyńskiej mistrzyni biegów długodystansowych.

Przypomnijmy, że w maju tego roku u Justyny zdiagnozowano nowotwór, a następstwem tego były  dwie operacje i chemioterapia. Łomżyńskie środowisko sportowe zaproponowało, aby zorganizować zawody z których dochód zostanie przeznaczony na koszty leczenia, rehabilitacji oraz powrotu do sportu naszej wybitnej lekkoatletki. Opłata startowa wynosi minimum 20 zł od osoby z czego  10zł jest na organizację imprezy a reszta jest przeznaczona dla Justyny.    

               

Zawody rozpoczną się o 11.00, zawodnicy będą startować co 10 minut w seriach po 20 osób. Wszyscy uczestnicy będą podzieleni na 11 kategorii wiekowych w których pierwsza trójka otrzyma puchary a każdy z uczestników pamiątkowy medal. Będzie również kategoria open, najstarszy i najmłodszy uczestnik oraz osoba mieszkająca najdalej od Łomży. Profesjonalny pomiar czasu zapewni firma Domtel-Sport(min. obsługiwała Mistrzostwa Świata w Sopocie). Czas umili śpiewem Hanna Zlagodukh a dla pierwszych zapisanych 300-tu osób Sandra Stępowska przygotuje ciastka-medale w kształcie serca. Będą pokazy harcerzy ze Śniadowa oraz licytacje obrazów, sprzętu i gadżetów sportowych (min. od medalistów z ostatnich Mistrzostw Świata w  Doha). Będzie również zbiórka publiczna do puszek. Apelujemy do chętnych którzy chcą wystąpić w roli sponsora, ofiarować rzeczy na licytację lub się włączyć w pomoc i organizację imprezy np. upiec ciasto albo ugotować grochówkę. Każda pomoc się przyda. Zapisy na stronie Domtel-sport.pl (zgłoszenia do imprez masowych NOWE) do 17 października, po tym czasie można będzie jeszcze zapisać się w dniu imprezy, ale w tym przypadku nie gwarantujemy na 100% medalu ( będzie ich kilkadziesiąt w zapasie).           

Zapraszamy wszystkich, którzy mają potrzebę serca  do wzięcia udziału w biegu na 1 milę(15-100 lat), ½ mili (14-12lat),1/4 mili (11lat  i młodsi)  lub do przybycia na stadion, kibicowania oraz wzięcia udział w licytacji.                                                    

 

W najbliższych dniach będziemy informować o kolejnych atrakcjach, otrzymanych darach na licytację czy też osobach wspomagających tę szczytną akcję.

 

Kontakt: Mariusz Niziński 608 273 692 lub Andrzej Korytkowski 503 013 019 mail:prefbetsniadowo@gmail.com    

 

 

ZAPRASZAMY!!

2019-10-07 23:07 Opublikował: Administrator
Autor treści: AK