Prefbet Śniadowo

wyszukuj
w serwisie

Łobodziński świetnie zaczyna kolejny sezon

Łobodziński świetnie zaczyna kolejny sezon
Piotr Łobodziński po zwycięstwie w Dubaju
Piotr Łobodziński udanie rozpoczął kolejny sezon startów na schodach. Już 9 w swojej towerrunningowej karierze. Zawodnik z Łomży aktualny Mistrz Świata ...

... w bieganiu po schodach nie wybiera się jeszcze na sportową emeryturę. W minioną sobotę po raz czwarty triumfował w biegu Almas Vertical Run w Dubaju. Łącznie, w przeciągu 4 ostatnich lat, zwyciężał w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich już siedmiookrotnie. Jak przystało na mistrza, oczywiście na siedem odbytych startów. Skuteczność stuprocentowa.

Wbiegnięcie na 280 metrowy biurowiec, czyli pokonanie ponad 1600 stopni zajęło Łobodzińskiemu 7 minut i 5
49 sekund. Co prawda zabrakło 4 sekund do własnego rekordu trasy, jednak biegacz LŁKS Prefbet Śniadowo był usatysfakcjonowany z uzyskanego czasu a szczególnie miejsca:
 
"Jak na pierwszy bieg i to na początku lutego wyszło super mocno, pomimo, iż nie miałem rywali. Druga w open była Mistrzyni Świata Australijka - Suzy Walsham. Biegamy indywidualnie i nigdy nie wiadomo czy nie przyjedzie jakiś utalentowany Kenijczyk i nie pobiegnie nadspodziewanie dobrze. Wolałem nie ryzykować i po prostu pobiegłem na miarę swoich obecnych możliwości. Forma na schodach jaką obecnie prezentuję jest jak najbardziej satysfakcjonująca. Kolejny start na schodach 23 lutego w Warszawie, a następnie 13 marca w Paryżu na Wieży Eiffla".
2019-02-03 22:51 Opublikował: Administrator
Autor treści: JK